17:25, 15 Вересня 2020

У Нововолинську мешканцям низки будинків дозволили відключитися від мереж опалення

Днями відбулося засідання міської постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання. Розглянули дві заяви громадян. Позитивне рішення комісії на відключення отримали мешканці будинку на вулиці В. Стуса, 27.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Нагадаємо, від початку року задовольнили клопотання мешканців про відключення від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання їхніх будинків за адресами: вул. Героїв АТО, 29, Бульвар Шевченка, 40, вул. Філатова, 11, вул. Стуса, 17, вул. Соборна, 34, вул. Паркова, 24, вул. Хвильового, 3, пров. Південний, 4, вул. Миру, 18 (с. Благодатне), Лесі Українки, 5 (с. Благодатне).

До відома. Сьогодні в Україні діє наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2019 року № 169 «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води» що дозволяє відключати від центрального опалення і гарячої води тільки весь будинок, а не окремі приміщення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: