20:20, 21 листопада 2022

У Нововолинську годиною пам’яті відзначили 9-ту річницю Революції Гідності

У місті організували годину пам’яті з нагоди дев’ятої річниці від початку Революції Гідності.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Україна – демократична, вільна, незалежна держава, де найбільша цінність – людина. На жаль, знову і знову українці мусять доводити цю аксіому, кров‘ю виборювати право на свою гідність, мову, культуру, європейське майбутнє.

Сьогодні, 21 листопада, минає 9 років від початку Революції Гідності. Ця подія стала першим переможним боєм великої війни.

На знак вшанування пам‘яті усіх, хто загинув за Україну біля фотостели Героям Небесної Сотні відбулася година пам‘яті. Духовенство, представники влади, небайдужі мешканці Нововолинської громади долучилися до заходу.

«Наш шлях завжди був тернистим і важким, – звернувся до присутніх міський голова Борис Карпус. – Але кожен українець знає, що боротьба не даремна».

«Пам‘ятаємо, що серед загиблих під час Революції Гідності був і наш земляк – Сергій Байдовський. Схиляємо голову перед його подвигом та вшановуємо усіх Героїв, які відстоювали майбутнє України. Згадуємо й Захисників нашої держави, які загинули у війні росії проти України», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: