20:49, 15 Січня 2021

У Нововолинській громаді обговорюватимуть план забудови ділянки

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводять обговорення та розгляд містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки для обслуговування складу на вулиці Перемоги, 1-Ж в селищі Благодатне міста Нововолинська.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Архітект» м. Луцьк.

Підстава для розроблення: рішення Благодатної селищної ради від 26 червня 2020 року № 44/2 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок у сел. Благодатне».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вісьтак М.В.

Основні техніко-економічні показники проекту: проект передбачає обслуговування складу на вул. Перемоги, 1-Ж в сел. Благодатне м. Нововолинська, на земельній ділянці площею 0,266 га. Площа забудови – 570 метрів квадратних , площа  замощення – 1290 метрів квадратних, площа озеленення – 800 метрів квадратних.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схема розташування території у планувальній структурі міста. Схема сучасного використання території. Схема планувальних обмежень. Проектний план забудови, план проектних ліній.

Текстові матеріали: Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробили детальний план території;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробили детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробили детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку, залишаються без розгляду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: