14:03, 13 Квітня 2022

У МВС озвучили передумови обміну Медведчука, в росії відреагували

МВС України вважає, що нардепа ОПЗЖ Віктора Медведчука, який є кумом путіна, можна обміняти, але спершу було б добре засудити його, або хоча б отримати від нього важливу інформацію.

Про це пише «Українська правда», посилаючись на радника міністра внутрішніх справ України Вадима Денисенка та коментар представниці мзс рф марії захарової в «Телеграм».

«Треба обмінювати, якщо є така можливість… але коли ми говоримо про Медведчука, мені здається, що дуже правильно було б зробити дві речі: щонайменше, щоб він дав певні свідчення, тому що він має величезний обсяг інформації про те, хто, кому, скільки і за що давав із рф для створення “п’ятої колони”, створення руху колаборантів.

Ідеально було б, якщо це можливо, звісно, – це більше мають розуміти прокурори, – провести максимально швидко судовий процес, дати йому (Медведчуку) відповідний термін, отримати свідчення від нього і після цього обміняти.

Якщо Медведчук здасть “паролі та явки”, цього буде більше ніж достатньо для того, щоб рухатися далі…

І я не впевнений, що Медведчук хотів би, щоб його наразі обмінювали», – заявив Денисенко.

Захарова, реагуючи на це, написала: “Ясно? Британська схема: провести швидкий суд, дати термін, а потім вибити свідчення. Працює безвідмовно”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: