11:09, 23 Липня 2020

У місті на Волині змінюватимуть план забудови житлового кварталу

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, організовують обговорення та розгляд містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиці   Кубанської  в місті  Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: Комунальне  підприємство «Госпрозрахункове  проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 25 червня  2020 року  № 68/46 «Про дозвіл на внесення змін до детального плану території по вул. Кубанській».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у східній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану передбачена для розміщення садибної житлової забудови. Земельна ділянка, на яку розроблено містобудівну документацію, складається з двох ділянок площами 0,07 га та 0,0283 га, які перебувають у приватній  власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (кадастровий номер 0710400000:04:016:0021) та у користуванні для городництва. В межах проектної ділянки пропонується провести об’єднання двох земельних ділянок з метою формування однієї для розміщення житлового будинку і господарської будівлі. Площа забудови складатиме 229,0  кв.м, площа мощення – 171,0 кв.м, площа озеленення – 408,0 кв.м.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання території

Проектний план

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:

Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  22 липня 2020 року по 21 серпня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 21 серпня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиці   Кубанської  в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 18 серпня 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: