22:46, 20 Липня 2020

У місті на Волині запланували будівництво нових складських приміщень та виробничих будівель

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, організовують обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів виробничого призначення та складів по вулиці Грушевського в місті  Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 27 лютого  2020 року  № 63/42 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Грушевського».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у східній частині міста Ковеля, поруч з територією СЛАТ «ТУР» в межах східного промислового району міста. Генеральним планом міста ці території по вул. Грушевського віднесені до промислових та комунально-складських підприємств. Площа земельної ділянки, на яку розроблено містобудівну документацію, складає 1,5736 га. В межах проектної ділянки пропонується розмістити дві виробничі будівлі, критий майданчик для зберігання сировини, склад готової продукції, майданчики для зберігання вантажних і легкових автомобілів та навантажувачів. Площа забудови складатиме 11645,0  кв.м, площа мощення – 2631,0 кв.м, площа озеленення – 1460,0 кв.м.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання території

Проектний план

План червоних ліній

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Схема організації руху транспорту і пішоходів

Схема інженерних споруд і використання підземного простору

Текстові матеріали:

Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  21 липня 2020 року по 21 серпня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 21 серпня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів виробничого призначення та складів по вулиці Грушевського в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 18 серпня 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності, 73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: