11:05, 02 Березня 2020

У місті на Волині впорядкують зовнішню рекламу

Долучитися до громадського обговорення проекту рішення «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Володимирі-Волинському» закликають жителів міста.

Про це інформують на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

2 березня о 14:30 в залі засідань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради (вул. Д.Галицького, 5) відбудеться громадське обговорення проекту рішення «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Володимирі-Волинському».

Метою прийняття цього регуляторного акту є врегулювання відносин у галузі розміщення зовнішньої реклами між розповсюджувачами зовнішньої реклами та виконавчими органами Володимир-Волинської міської ради з питань отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, укладення договорів про надання в користування місць для розміщення спеціальних конструкцій, встановлення спеціальних конструкцій на місцях, наданих в користування, та контролю за дотриманням цих Правил та інших відносин з приводу зовнішньої реклами.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Володимира-Волинського, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма суб’єктами господарювання, що здійснюють розміщення зовнішньої реклами в м. Володимирі-Волинському.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: