20:14, 06 Жовтня 2020

У місті на Волині службове житло отримають працівники ДСНС

Громадська комісія з житлових питань розглянула звернення ковельчан та клопотання територіальних управлінь.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Засідання провів перший заступник міського голови Михайло Гетьман.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила із заявами, які надійшли впродовж останнього часу. Серед них – від Ірини К. про внесення її сім’ї із 4 осіб в списки на позачергове одержання житла. Чоловік ковельчанки є потерпілим від Чорнобильської катастрофи 1 категорії і має 3 групу інвалідності, що є підставою для задоволення прохання.

Четверо зняли з квартирної черги – за особистими зверненнями, у зв’язку з виїздом на проживання до іншого населеного пункту, забезпеченням житлом.

Задовольнили клопотання Рівненського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів АТ “Укртрансгаз” про ліквідацію квартирного обліку у Волинському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів “Львівтрансгаз” у зв’язку із ліквідацією підприємства.

На підставі листів та рішення комісії з житлової роботи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області підготують проект рішення виконавчого комітету про включення житлових приміщень до числа службових та видачу ордерів на право зайняття 8 квартир у будинку на вулиці Глібова працівникам цього територіального органу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: