20:45, 21 Грудня 2019

У місті на Волині розпочне роботу амбулаторія загальної практики сімейної медицини

У Ковелі незабаром розпочне роботу амбулаторія загальної практики сімейної медицини на вул. Відродження, 12г.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк оглянули амбулаторію загальної практики сімейної медицини в мікрорайоні “Сільмаш” на вул. Відродження, 12г, яка незабаром розпочне свою роботу. За кошти світового банку тут провели реконструкцію, придбали меблі, обладнання.

До послуг майбутніх пацієнтів у сучасному приміщенні облаштували вісім кабінетів, де вестимуть прийом лікарі сімейної медицини та педіатри. Для відвідувачів – увесь спектр послуг первинної допомоги: прийом аналізів, консультації, направлення до спеціалістів. Планують, що при амбулаторії діятиме аптечний пункт.

Олег Кіндер звернув увагу, що мікрорайон розбудовується і тепер дорослі і діти зможуть при потребі отримати медичну допомогу неподалік свого дому у комфортних умовах.

Завідувач амбулаторії № 3 ЦПСМД Ковельського МТМО Олег Лисик повідомив, що наразі доукомплектовуються кабінети, уже визначили, що працюватиме поки по два сімейних лікарі та педіатри.

За словами Олега Кубая — головного лікаря ЦПСМД, декларації з цими спеціалістами можуть підписати усі охочі, але доцільніше, аби це зробили мешканці цього мікрорайону.

У Ковелі сьогодні функціонує дві амбулаторії — на вулицях Театральній та Грушевського. Це – третя і завершуються роботи з реконструкції на вул. 40 років Перемоги. У перспективі такі заклади мають з’явитись на вулиці Володимира Кияна та у мікрорайоні Ковель-2.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: