18:42, 27 Жовтня 2020

У місті на Волині призначили нову директорку дитсадка

23 жовтня в Рожищі призначили директора ЗДО № 2 «Дзвіночок». Відповідне рішення ухвалили під час сесії Рожищенської міської ради. Нею стала Людмила Лясковська, яка дотепер працювала на посаді вихователя-методиста цього навчального закладу.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Довідково. Лясковська Людмила Петрівна, народилася 1972 року у місті Рожище, де і проживає нині. Має 28 років педагогічного стажу, з яких 2 роки на посаді музичного керівника, 22 роки – вихователем і 4 роки – на посаді вихователя-методиста. У закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Дзвіночок» м. Рожище працює з 1994 року.

З 1989 по 1993 рік Людмила Петрівна навчалася у Луцькому педучилищі імені Я. Галана, де отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «дошкільне виховання». 2011 року, працюючи на посаді вихователя, під час чергової атестації отримала звання «Вихователь-методист». У 2017 році вступила до Луцького педагогічного коледжу, а в 2019 отримала диплом з відзнакою і здобула освітню кваліфікацію «Бакалавр дошкільної освіти».

Під час свого виступу перед депутатами міської ради Людмила Петрівна зазначила: «У нашому закладі завдяки керівництву Людмили Козакевич за сприяння Рожищенської міської ради, благодійних коштів та інвестицій, а також фонду «Тільки разом» було багато зроблено для забезпечення стабільності діяльності закладу, безпечних та комфортних умов перебування дошкільнят, їх навчання, виховання та розвитку. Я, звичайно, хочу зберегти на належному рівні усе, що було зроблено, і, по можливості, примножити матеріально-технічну базу закладу освіти завдяки залученню додаткових фінансових і матеріальних ресурсів, інвестицій, благодійних внесків, проектної діяльності, ефективного використання бюджетних та позабюджетних коштів, прозорого їх використання», – зауважила Людмила Петрівна виступаючи перед депутатами.

Також претендентка на посаду директорки закладу поділилася з обранцями громади цілями, які ставить перед собою для подальшого забезпечення повноцінного функціонування закладу освіти. Заслухавши Людмилу Лясковську депутати одноголосно підтримали кандидатуру та призначили її директоркою ЗДО № 2 «Дзвіночок».

Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук висловив щиру подяку колишній директорці закладу Людмилі Козакевич за багаторічну, сумлінну працю, адже завдяки її наполегливості та вимогливості ЗДО № 2 «Дзвіночок» став родзинкою міста. А також побажав Людмилі Лясковській успіхів та натхнення на новій посаді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: