10:06, 02 Жовтня 2020

У місті на Волині приймають проекти, що претендують на фінансування з бюджету участі

Відповідно до рішення Нововолинської міської ради від 17.09.2020 № 39/10 «Про затвердження Положення про Громадський бюджет міста Нововолинська» з 1 жовтня розпочинається прийом проектів громадських ініціатив.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Громадський бюджет (бюджет участі) – це можливість для кожного мешканця ініціювати важливі проекти, на які виділяють кошти з місцевого бюджету.

Загальний обсяг громадського бюджету на бюджетний рік становить 500 тисяч гривень. Граничний розмір одного проекту 50 тисяч гривень.

Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету, повинні бути спрямовані на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів у всіх сферах життєдіяльності міста (не пов’язані з поточною роботою у відповідних галузях та сферах діяльності і поточним утриманням бюджетних установ).

Подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету міста.

Перед тим як подати проект на участь у Громадському бюджеті, обов’язково ознайомтесь з Положенням про Громадський бюджет у місті Нововолинську

Для подання проекту необхідно заповнити бланк проекту Громадського бюджету міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: