22:12, 27 Травня 2019

У місті на Волині вперше провели змагання з трейл-о. ФОТО

У Ковелі вперше громадська організація «Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» спільно з відділом фізичної культури та спорту і службою у справах  дітей виконавчого комітету провели змагання з трейл-о «Я зможу!».

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Трейл-орієнтування є видом спортивного орієнтування, в якому учасники долають дистанцію, рухаючись виключно тільки уздовж дозволених шляхів або по розмітці, і на пунктах прийняття рішення поблизу контрольних пунктів за допомогою карти і компаса визначають, який з декількох знаків КП, розташованих на місцевості, співпадає з точкою, позначеною центром кола на карті, та описаною легендою.

Трейл-о передбачає можливість участі спортсменів з фізичними обмеженнями, оскільки не потребує спеціальної фізичної підготовки. Час на дистанції засікається лише на Тайм КП, поки учасник думає над правильною відповіддю. На дистанції спортсмену дозволяється мати супроводжуючого, який може допомагати у всьому, крім визначення правильних відповідей на пунктах прийняття рішення.

До участі в змаганнях запросили дітей з обмеженими можливостями, і робили на цьому основний акцент. Проте допускали і тих, які не мають фізичних вад. Групи для них були різні, але дистанції схожі, тому після фінішу всі могли ділитися враженнями, обговорювати цікаві моменти.

Загалом в заході задіяли 67 дітей (як учасники та волонтери).

Передбачаючи погіршення погоди, на допомогу прийшли рятувальники з ДПЧ-4, які поставили величезний намет. Облаштували в ньому Клуб настільних ігор і куточок рукоділля.  У дружній компанії, під шелест дощу, діти та їх батьки спілкувались, грали в дженгу, лото, шахи, уно й інші ігри. А також під керівництвом чудового дизайнера Ірини Севастьянової виготовляли просто неймовірні прикраси та листівки.

Інструктори, всупереч негоді, готувались до старту. Перші учасники стартували під парасолями, що не завадило їм вдало завершити дистанцію. А коли виглянуло сонечко, настрій у всіх став більш піднесеним. На фініші всіх чекали солодкі призи від служби захисту дітей, магазинів «Ласощі» та «МаксМікс», а ще гарні значки на згадку від студії «Print Photo».

Далі учасники вирушили до Палацу учнівської молоді на цікаву виставу від клубу “Капітошка” ГО “Молодіжний центр Ковель “.

Олена Грицюк разом зі своїми юними помічниками подарували гарне свято нашим спортсменам, поки судді підраховували результати. А ще тут дітям вручили подарунки від міжнародного благодійного фонду “Можливості”.

Особливі спортсмени були нагороджені медалями, грамотами, сувенірами. Також відбувся розіграш призів і сертифікатів в кінотеатрі «Прем’єра» і мотузковий парк “Левеня”. Юні ковельчани отримали безкоштовні сертифікати на відвідування басейну в колишній вузловій лікарні від Сергія Панасюка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: