16:38, 20 Квітня 2019

У місті на Волині відкрили меморіальну дошку загиблим Героям України. ФОТО

На Волині відкрили меморіальну дошку випускникам-героям, які загинули під час війни.

Про це інформує Володимир-Волинська міська рада.

Увічнені Олександр Бадера, Володимир Крохмаль, Віктор Хмелецький, Олександр Давидюк, Вадим Сак, Василь Крищук у місті Володимирі – Волинському на меморіальній дошці, що була відкрита 19 квітня 2019 року на фасаді Вищого професійного училища, випускниками якого вони були у різні роки.

Це герої, які віддали своє життя заради щастя своїх співвітчизників, не вмирають – вони залишаються поряд з нами в нашій пам’яті, наших серцях.

Під час урочистої церемонії за участі міського голови Петра Саганюка, представників районної влади, 14 – ї окремої механізованої бригади, членів родин загиблих героїв, викладачів та учнів ВПУ, ветеранів війни на Сході України та громадськості міста, головною думкою, що звучала у виступах, була необхідність пам’ятати про подвиг тих, кого вшановують у цей день, про любов до Вітчизни, за яку віддали своє життя полеглі Герої.

Утвердження незалежної і суверенної України – це нелегкий та тривалий процес, який, розпочатий попередніми поколіннями, ми маємо гідно завершити, створивши процвітаючу прекрасну країну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: