21:20, 08 Квітня 2020

У міськраді стверджують, що розчини для дезінфекції вулиць та обробки долонь у Луцьку якісні

Перший заступник міського голови переконує, що інформація про те, що засоби дезінфекції, які міськрада використовує у Луцьку, шкідливі для людей, не відповідає дійсності.

Про це повідомляє перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад у «Фейсбук».

З його слів, розчини для дезінфекції вулиць, під’їздів та обробки долонь, які використовують у Луцьку, відповідають усім вимогам якості, про що свідчать відповідні ліцензії, сертифікати якості та протоколи ОЛЦ.

«Прикро, що у час, коли суспільство перебуває в напрузі через загрозу поширення коронавірусу, окремі ЗМІ маніпулюють інформацією, перекручують її та подають неправдиві факти, чим спотворюють реальний стан справ і ще більше загострюють складну ситуацію в місті. Зокрема, учорашні матеріали, що вийшли на сайтах Волинь 24 та ГІТ про якість розчинів для дезінфекції, містять недостовірні факти й викликають підозру на свідоме цькування підприємства «Волиньхімконтроль» і намагання очорнити органи місцевої влади в умовах кризової ситуації. Однак у нинішній час, коли все суспільство перебуває у критичних умовах через суворі обмеження карантину, подібні інформаційні маніпуляції можна розцінювати як злочин і свідоме нагнітання напруги у суспільстві.

ЩОДО ЯКОСТІ ДЕЗІНФІКАТОРІВ У ЛУЦЬКУ – вона підтверджена протоколами досліджень Волинськього ОЛЦ МОЗ України. Підприємство «Волиньхімконтроль» має всі необхідні протоколи досліджень і сертифікати якості. Розчини для дезінфекції підприємство постачає у концентрованому вигляді.

Достовірну інформацію і всю документацію, що свідчить про ліцензовану діяльність підприємства «Волиньхімконтроль», можна знайти на сайті державних закупівель ProZorro. На сайті ProZorro викладено увесь перелік документів про кваліфікацію працівників підприємства, про наявне обладнання і потужності. Підприємство має довідку про перевірку від податкової інспекції та реєстрацію виробничих потужностей і цеху на вул. Індустріальній, відповідно до права короткострокового користування оренди від 07 07 2018 року.

Підприємство «Волиньхімконтроль» із 2017 року бере участь у відкритих тендерах, звіти про діяльність підприємства знаходяться у відкритому доступі. Щодо юридичної адреси підприємства – село Мартинівка, вул. Корінна, то там знаходиться місце реєстрації та документація, що відповідає вимогам законодавства і не є порушенням встановлених норм.

Представники підприємства повідомили, що у судовому порядку будуть оскаржувати неправдиві публікації у ЗМІ, які вже неодноразово поширювалися в інформаційному просторі та містили викривлені факти, шкодячи діловій репутації підприємства та органам місцевої влади.

Для того, щоб унеможливити будь-які інформаційні провокації на темі якості розчину для дезінфекцій у Луцьку, відсьогодні ми запроваджуємо додаткову щоденну експертизу кожної бочки з розчином у санстанції. Таким чином всі дезинфікатори і септик для рук будуть отримувати додаткові результати аналізів якості. Кожен автомобіль із дезинфікатором буде опломбовуватися перед виїздом для дезінфекції доріг. Додатковий аналіз вартуватиме 76 грн на одну машину»,- пише посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: