17:54, 02 Лютого 2023

У мікрорайоні вулиці Львівської у Луцьку муніципали закликають жителів встановлювати індивідуальні сміттєві контейнери

Муніципали продовжують проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями приватних домоволодінь в районі вулиці Львівської, щодо необхідності придбання індивідуальних контейнерів для збору сміття  з метою забезпечення належного санітарного стану та естетичного вигляду вулиць.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Інспектори департаменту цими днями здійснили інформування мешканців вулиць:

Львівська;

Вересая;

Вишенського;

Мурашка;

Вериківського;

Трутовського;

Садівниче товариство «Світанок».

«Тим, хто відсутній вдома або ж поки не готовий змінювати звички поводження зі сміттям та відходами, інспектори лишають спеціальну листівку з усією необхідною інформацією та Картку інспектора з контактними даними. Варто зазначити, що частина мешканців приватних будинків уже має індивідуальні контейнери та користується ними.

Індивідуальні контейнери для збору сміття у приватних житлових секторах – це позитивний досвід збору твердих побутових відходів, який діє в усіх цивілізованих містах та країнах. Натомість розірвані пакети зі сміттям на узбіччях вулиць – негативне явище, яке має відійти у минуле.

Застерігаємо, що громадян, які продовжуватимуть викидати сміття у пакетах на узбіччях вулиць притягатимуть до адміністративної відповідальності із накладенням штрафу від 340 до 1360 грн», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: