23:05, 11 Липня 2020

У медичному закладі на Волині виконали складну операцію на відкритому серці

У Ковельському МТМО провели складну операцію на відкритому серці.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Центр кардіохірургії Ковельського МТМО запрацював на повну потужність. Упродовж останнього тижня вже провели кілька складних операцій на відкритому серці та заплановані ще більше двадцяти до кінця місяця.

Ковельські лікарі проводять висококваліфіковані операції на відкритому серці рівня спеціалізованих кардіохірургічних клінік та обласних закладів.

45-річному пацієнту, який скаржився на важкість дихання та неможливість вільно пересуватись по квартирі,хірурги Ковельського МТМО протезували аортальний клапан. Чоловік народився з вадою серця – двостулковий аортальний клапан, до речі для повноцінного функціонування потрібно три стулки, та після перенесеного інфекційного ендокардиту у нього виникла поєднана аортальна вада з переважанням стенозу. Єдиним шансом на повноцінне життя була операція.

Команда  ковельських лікарів на чолі з завідувачем Центру кардіохірургії Володимиром Танським успішно провели протезування аортального клапану – замінили пошкоджений аортальний клапан на механічний протез Planix 25. Операція тривала близько 8 годин. Пацієнт наразі почуває себе задовільно та проходить реабілітацію. Вже будує активні плани на майбутнє та дуже вдячний лікарям за врятоване здоров’я та можливість жити повноцінним життям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: