16:27, 08 листопада 2022

У Маріупольський порт зайшли перші ворожі кораблі з військовим вантажем

У Маріупольський порт зайшли перші кораблі російських загарбників з вантажем подвійного та військового призначення.

Про це у «Телеграм» повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

«В Маріупольський порт зайшли перші кораблі з вантажем подвійного та військового призначення. Завезено будматеріали, ліки для військового шпиталю та декілька сотень комплектів військової форми», – написав Андрющенко.

Він зазначив, що за інформацією з його джерел, наразі в окупаційної адміністрації порту якість військової форми – найголовніша тема для сарказму, бо вона гірша за спецодяг робочих при Україні.

Як повідомлялося, ватажок «днр» денис пушилін в травні говорив про вихід на повне завантаження порту вже в середині липня. Ворог робив у порту перевалку краденого українського зерна. Порт де-факто майже не працював.

Агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване ворожими обстрілами. Знищені та зруйновані підприємства, міська комунальна інфраструктура, школи, дитсадки, лікарні, житлові будинки.

Маріуполь сьогодні без нормального постачання світла, води, газу.

Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя та створюють картинку «поновлення життя міста». Містяни чинять спротив «владі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: