10:40, 22 Лютого 2023

У Маріуполі влучили в склад боєприпасів та військову базу росіян

У Маріуполі в районі аеропорту знищили склад боєприпасів російської армії. Підтвердили також влучання в місце базування загарбників на території меткомбінату ім. Ілліча.

Про це в «Телеграм» повідомляють Маріупольська міська рада та радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, уточнюючи результати вибухів, які сталися 21 лютого пізно ввечері (після 22:00) у Маріуполі.

«Щодо нічних вибухів у Маріуполі. Є підтвердження, що в районі аеропорту (Центральний район) знищено склад БК окупантів», – ідеться в повідомленні міськради.

«Всього було чутно 12 вибухів. З них два точно – це результат роботи ППО окупантів. Зафіксували в районі шлакової гори на вулиці Макара Мазая та в полях за вулицею Курчатова. Підтвердили влучання в склад БК в аеропорту Маріуполя з прекрасним відгуком детонації. Зафіксували влучання в місце базування окупантів на території Стану 300 ММК ім. Ілліча (Кальміуський район)», – написав Андрющенко.

За його словами, загарбники вночі піднімали свою авіацію в небо, а на Лівобережній було чути кулеметні черги, також фіксували пересування ворожої техніки.

«23:11 – колона техніки – танки на гусеницях. Через Новоселівку повз ринок «Космос» в бік смт. Нікольське в кількості 17 штук», – констатував радник мера.

У тимчасово захопленому росіянами Маріуполі ввечері 21 лютого пролунала серія вибухів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: