11:08, 05 Січня 2022

У Маневицькій громаді відкрили збір проектних пропозицій до стратегії розвитку

Стратегія – це концептуальний документ, що містить бачення майбутнього, напрями розвитку та цільовий блок з низки стратегічних і оперативних цілей. Потенційні донори, перш ніж надати фінансові ресурси для реалізації проектів громади, мають упевнитися, що це відповідає пріоритетам розвитку території, визначеним стратегічним документом.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Громади, які мають Стратегію – знають чого хочуть досягнути, які потрібні ресурси, що для цього потрібно робити, коли і якими силами.

Маневицька громада розробляє Стратегію розвитку на період до 2027 року. Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб, громадських організацій, ініціативних груп) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів відбере та проаналізує робоча група з розробки Стратегії.

Запрошують усіх небайдужих та зацікавлених у розвитку Маневицької громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Подати Проектну ідею можна заповнивши форму.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

Термін реалізації проекту – не більше двох років (2022-2024 рр)

Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

Збір проектних ідей триває до 25.01.2022 включно. Проектна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 25.01.2022 року.

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: invest.manevychi@gmail.com з поміткою «Проєктні ідеї до Стратегії».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: