22:45, 13 Липня 2022

У Маневицькій громаді триває сезон заготівлі ягід чорниці

Ось уже дві тижні, як триває сезон збору ягід чорниці. Урожай ягоди у цьому сезоні у порівнянні із минулорічним досить щедрий. Ліси дарують мешканцям громади можливість суттєво поповнити сімейні бюджети. Однак, не потрібно забувати про встановлені правила заготівлі дикорослих ягід.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

З метою забезпечення контролю за охороною, збереженням та раціональним використанням природних рослинних ресурсів місцевого значення при заготівлі другорядних лісових матеріалів, наповнення бюджету громади, розпорядженням селищного голови Олександра Гаврилюка утворили відповідні мобільні групи, які здійснюють  рейдові виїзди на місця заготівлі чорниці. Як результат, порушники правил заготівлі другорядних лісових ресурсів будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Варто зазначити, що на сьогодні юридичні та фізичні особи-підприємці отримали лімітів на заготівлю ягоди чорниці в кількості 138 тонн. До бюджету громади  сплатили рентної плати за здійснення побічних лісових користувань  287 тис. грн. Окрім цього, за результатами сезону заготівлі сплатять інші види податків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: