20:19, 21 Вересня 2022

У Маневицькій громаді провели в останню путь померлого військового

Сьогодні Маневицька громада знову віддала останню шану своєму Герою – в останню дорогу провели Віктора  Кушніра, який помер під час проходження військової служби.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Віктор Кушнір народився 27 травня 1994 року в селі Гута Лісівська у сім’ї Марії та Євгена Кушнірів. Одружився, у Віктора та Катерини народилося двоє діток: Христина і Назар. У 2013 році був призваний на строкову службу Збройних Сил України. З 2014 року проходив службу за контрактом. За плечима мав бойовий досвід – був учасником АТО. Свідомо поєднав своє життя із захистом Батьківщини.

18 вересня від командування частини надійшла страшна звістка, що Віктор Євгенович помер. Герой відав понад дев’ять років свого життя обороні нашої держави.

«Щоб провести Воїна в останню дорогу та віддати шану прийшли побратими, рідні, близькі та друзі, жителі громади. Спершу священики відправили панахиду біля рідного дому солдата, потім у храмі Трьох Святих. Опісля відспівування в церкві похоронна процесія  рушила до кладовища, де й поховали бійця.

Підтримуємо сім’ю Героя у її великому горі. Сумуємо разом з рідними. Нехай Господь допоможе пережити важкий біль втрати», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: