21:02, 14 Квітня 2024

У Маневичах здійснили прибирання Пам’ятного знаку на місці розстрілу декількох тисяч євреїв

Учасники Університету ІІІ віку долучилися до прибирання Пам’ятного знаку, де влітку 1942 року було розстріляно декілька тисяч євреїв.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької міськради.

«Бджілки-трудівниці Університету ІІІ віку, що діє при Маневицькому територіальному центрі соціального обслуговування щороку долучаються до прибирання території довкола Пам’ятного знаку на околицях Маневич, де влітку 1942 року було розстріляно декілька тисяч євреїв.

У знак пам’яті та шани за невинно вбитими людьми під час страшної трагедії минулих років, жінки наводять лад довкола пам’ятника, доглядають за квітами.

Завжди активні у суспільному житті селища, учасники Університету постійно доєднуються до різних благодійних акцій, що проходять на території громади, зокрема, під час проведення нещодавнього благодійного ярмарку «Квіти – за донат», господині поділилися власноруч вирощеними квітами і саджанцями задля допомоги українським воїнам та спільної перемоги над ворогом.

Велика вдячність вам, поважні вихованці Університету ІІІ віку, за хороший приклад для наслідування!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: