22:59, 13 листопада 2021

У Маневичах вітали працівників культури та соціальної сфери

У зв’язку із провадженням червоної зони на території громади та встановленням карантинних обмежень скасували урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери і Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 12 листопада Маневицький селищний голова привітав представників трудових колективів, які нещодавно святкували своє професійне свято та нагородив Почесними грамотами Маневицької селищної ради та грамотами відділу культури та туризму окремих працівників соціальної та культурної сфери діяльності громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Олександр Гаврилюк від щирого серця подякував працівникам соціальної служби, які щоденно опікуються проблемами людей, забезпечують їх потреби, виявляють милосердя, любов, людську доброту та чуйність.

Зі словами вдячності голова громади звернувся до працівників культури, які присвятили себе благородній справі та своїм багатогранним талантом і  високою виконавською майстерністю гідно прославляють Маневицьку громаду далеко за її межами.

Селищний голова побажав усім присутнім міцного здоров’я, сил та невичерпної енергії для нових звершень, людської шани і вдячності,  сімейної злагоди, добробуту та впевненості у майбутньому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: