17:06, 26 Грудня 2021

У Любешівській громаді відзначили високий рівень охоплення населення щепленнями

Сьогодні, 26 грудня, профільні заступники голови Камінь-Каширської райдержадміністрації продовжили інспектування роботи пунктів вакцинації населення у вихідні. Нині ж з цією метою відвідали Любешівську територіальну громаду.

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

Результати перевірок засвідчили, що вакцинальна кампанія організована належним чином, для людей створили необхідні умови, аби процес імунізації був простішим і комфортнішим.

«Любешівська громада демонструє високий рівень охоплення населення щепленнями та є взірцем для решти. В цілому процес налагоджений в усіх громадах, однак окремим пунктам вакцинації потрібно посилити роботу та активізуватися. Адже дотримання карантину та протиепідемічних правил на рівні з імунізацією залишаються ефективними шляхами протидії коронавірусній хворобі. Завдяки перевіркам моніторингових груп на початковому етапі вдалося виявити деякі моменти в організації, їх відпрацювати й вдосконалити. Тож вакцинальна кампанія в районі – на постійному контролі», – каже голова райдержадміністрації Ольга Ващук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: