22:16, 04 Серпня 2023

У Литовезькій громаді відкрили клас безпеки

Перед початком нового навчального року на Волині продовжують відкриватися класи безпеки.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

4 серпня на базі Литовезького ліцею імені Володимира Якобчука Володимирського району відбулося відкриття класу безпеки. Освітню територію облаштували у шкільному сховищі, аби хлопчики і дівчатка могли вдосконалювати свої уміння й навики жити безпечно за будь-яких умов.

На відкриття першого такого класу в закладах освіти Литовезької громади завітали представники ДСНС, поліції та органів місцевого самоврядування.

Під час першого заняття педагоги, застосовуючи різні форми навчання, повторили з дітьми вимоги мінної безпеки, протипожежні правила, пригадали, як діяти під час сигналу тривоги та в умовах інших надзвичайних подій.

Як зазначив заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Волинській області Костянтин Романчук, розбудова безпечного освітнього середовища – необхідність, продиктована сьогоденням.

«Цей клас безпеки – це черговий результат плідної співпраці рятувальників, освітян, місцевої влади, аби новий навчальний рік відкрив для юних мешканців громади ще більше можливостей здобувати важливі та корисні знання, необхідні у сучасному світі», – наголосив Костянтин Романчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: