09:16, 13 Лютого 2019

У Луцьку знесуть один із корпусів бюро судмедекспертизи, аби побудувати нове приміщення

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Господарський корпус бюро судмедекспертизи знесуть, аби побудувати нове приміщення – адміністративно-лабораторний корпус.

Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва адміністративно-лабораторного корпусу Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи зі знесенням приміщення господарського корпусу на вулиці Стефаника, 3-а затвердили 24 січня 2019 року в управлінні містобудування та архітектури.

Гранично допустима висотність будівлі становить 11,4 метра, максимально допустимий відсоток забудови ділянки, відповідно до містобудівного розрахунку – 25,8 %.

Площа земельної ділянки з кадастровим номером 0710100000:31:009:0021 становить 0,4352 га. Земельну ділянку на праві постійного користування передали для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги. Земельна ділянка –  у зоні санітарної охорони водозаборів Луцького родовища підземних вод II поясу. Мережі водопроводу та каналізації згідно з проектом будівництва планують перенести.

Відповідно до Генерального плану міста, затвердженого рішенням міської ради від 24. 06. 2009 № 42/1 земельна ділянка віднесена до території медичних закладів, частина земельної ділянки віднесена до проектної території вулиць та доріг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: