16:44, 10 Жовтня 2018

У Луцьку затримали групу нелегалів із Пакистану

Сьогодні, 10 жовтня, співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми в співпраці із прикордонниками Луцького прикордонного загону затримали чотирьох нелегальних мігрантів, громадян Республіки Пакистан.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Співробітники УДМС у Волинській області склали на іноземців адміністративні протоколи за ст. 203 КУпАП.  Вирішують питання щодо поміщення їх до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Близько 10 години, в результаті проведення оперативно-пошукових заходів, спрямованих на протидію нелегальній міграції, на вулиці Богдана Хмельницького у Луцьку правоохоронці виявили групу нелегальних мігрантів, громадян Республіки Пакистан.

Поліцейські з’ясували, що четверо пакистанців напередодні літаком прибули до Російської Федерації, як уболівальники на чемпіонат світу з футболу. Зі слів нелегалів в Україну вони приїхали в пошуках роботи.

Усіх чотирьох правопорушників співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми поліції Волині доставили до управління державної міграційної служби в області, де на них склали адміністративні протоколи за ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Нині вирішується питання щодо поміщення іноземних громадян до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у селі Журавичі, що в Ківерцівському районі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: