09:13, 17 Січня 2019

У Луцьку запрошують на конференцію-тренінг для тих, хто вивчає англійську

У Луцьку відбудеться конференція-тренінг «Світ розМОВИ». Це подія для всіх, хто збирається вивчати іноземні мови, вивчає чи навіть викладає. Головними темами цього заходу будуть: свідоме навчання, мотивація, онлайн та оффлайн заняття, креативні методи вивчення англійської мови в тандемі мама&дитина, навик перетворення мовних бар’єрів на ресурс, який дає можливість вийти на новий рівень свідомості та якості свого життя. Крім того, організатори підготували програму, яка передбачає практику англійської мови, багато сюрпризів та подарунків.

Подія відбудеться 26 січня.

Ось що про цей захід кажуть співавтори:

Наталія Берестень (мовний коуч): «Це новий підхід у вивченні іноземної мови. Ми живемо в добу найбільших можливостей за всію історію людства. Саме тому, чому б не скористатись знаннями і технологіями, що змінюють історію для вдосконалення себе?»

Руслана Кот (експерт у викладанні англійської мови діткам та дорослим): «РозМОВИ – фарби, якими малюються картини дійсності. В кожного вони свої. Ми ж пропонуємо створити творчий шедевр щасливої реальності свого життя, почати з ескізів своїх істинних бажань, які стоять за фразою «хочу вільно володіти іноземною мовою» і насолоджуватись процесом пізнання.»

Конференція-тренінг відбудеться за адресою вул. В. Чорновола, 17 («Срібні Лелеки»).

Придбати квитки на живий захід та онлайн трансляцію можна за посиланням: https://consciouslearning.com.ua/svit-rozmovy/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: