17:26, 16 Серпня 2018

У Луцьку з’явився сучасний рентгенівський діагностичний комплекс. ФОТО

Сьогодні, 16 серпня, у КП “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” презентували роботу оновленого рентгенологічного кабінету, у який придбали новий рентгенівський діагностичний комплекс: рентгенівський апарат на 2 робочих місця “EVA-HF 525” (GEMSS Medical Systems, Республіка Корея) з цифровою системою CR15-X (Agfa HealthCare, Бельгія).

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Рентгенівська діагностична система “EVA-HF 525” (GEMSS Medical Systems, Корея) спроектована для забезпечення максимальної продуктивності і високої надійності. Вона також здатна забезпечити високу якість рентгенівських зображень та знизити рівень променевого навантаження на організм пацієнта і медичного персоналу. “EVA-HF 525” обладнана вертикальною стійкою знімків, столом знімків з рентгенівським випромінювачем, генератором і пультом управління.

Оглянути роботу нового обладнання прийшли й представники міської влади – радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук та начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан.

За словами виконувача обов’язків головного лікаря КП “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” Віктора Пахарчука, попередній рентгенівський апарат “РУМ-20” 1977 року випуску, яким користувалися понад 40 років, вичерпав свій ресурс та не підлягав ремонту. Окрім цього, необхідно було провести ремонт рентгенкабінету. Міська влада виділила за рахунок коштів бюджету розвитку (спеціального фонду) 2,2 млн грн на придбання сучасного рентгенологічного комплексу, аналогів якому у нашому місті немає. На капітальний ремонт рентгенологічного кабінету закладу з міського бюджету було спрямовано ще 945,5 тис. грн.

Присутні мали можливість ознайомитися із роботою високоефективної універсальної рентгенівської системи на 2 робочих місця, яка проводить рентгенографічні дослідження органів грудної клітки, черевної порожнини, кінцівок у положеннях «Стоячи», «Лежачи» і «Сидячи» з можливістю отримання як цифрових зображень високої роздільної здатності, так і якісних знімків на рентгенівську плівку.

Як розповідають працівники відділення, апарат спроможний виконати 100 знімків в годину. Проведення рентгенологічного обстеження пацієнтів буде проводитись всім мешканцям міста, що дозволить вчасно діагностувати захворювання та призначати відповідне лікування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: