19:17, 26 Квітня 2019

У Луцьку військовослужбовців та учасників АТО ознайомили з послугами центру зайнятості. ФОТО

Напередодні Великодніх свят у Волинському обласному госпіталі для ветеранів війни в черговий раз відбулася зустріч фахівців Луцького міського центру зайнятості з військовослужбовцями та учасниками АТО.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Представник відділу активної підтримки безробітних Надія Герило ознайомила присутніх з послугами центру зайнятості: консультації, підбір підходящої роботи, навчання за актуальними професіями, розміщення відео резюме та проведення скап-співбесід, а також відкриття власної справи за підтримки служби зайнятості.

Заступник начальника відділу рекрутингу Наталія Іванчук надала інформацію про пріоритетні напрямки роботи відділу – використання порталів пошуку роботи і електронних сервісів служби зайнятості для прискорення працевлаштування, формування банку резюме та інформаційної бази пошукачів роботи, консультації, щодо складання резюме кандидата на вакансію з урахуванням вимог роботодавця.

Звернувшись до фахівців з рекрутенгу, пошукач роботи отримує максимальний обсяг інформації щодо пропозицій роботи, а це значно скорочує витрати часу та надає йому можливість працевлаштуватись на бажану роботу.

На завершення заходу фахівці центру зайнятості пригостили присутніх великоднім печивом, яке випікалося на замовлення працівників Луцького міського центру зайнятості.

Побажали захисникам здоров’я, мирних, спокійних свят і благополуччя в родинах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: