19:14, 25 Березня 2019

У Луцьку військова частина відсвяткувала 5-ту річницю із дня створення. ФОТО

У Луцьку 25 березня у військовій частині 1141 Національної гвардії України відбулись урочистості з нагоди 5-ї річниці із дня створення Національної гвардії України. 

Про це інформує Луцька міськрада.

На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади, військові капелани Волині, ветерани Національної гвардії та інші військовослужбовці.

За 5 років із дня свого заснування Національна гвардія України помітно розвинулась. Змінився вигляд нацгвардійця, якість і кількість техніки та озброєння, засобів зв’язку, а головне – покращився рівень підготовки військовослужбовців і розуміння своєї ролі в загальному секторі безпеки та оборони України. Національна гвардія стала більш сучасною, мобільною та спроможною захистити український народ.

«Я пам’ятаю 2014 рік, коли ви першими повернулися із зони АТО, і ми зустрічали тих, кого сьогодні називаємо учасниками бойових дій. Для вас війна уже була знайомою. Ви вже знали, що таке небезпека, що таке поранення; знали, як себе вести, коли по вас відкрито вогонь. Ви гідно витримали, і продовжуєте витримувати усі випробування. Для нашого міста висока честь, що ця військова частина знаходиться на його території, що тут служать такі прекрасні військовослужбовці. Ми спокійні, тому що є ви – ті, хто забезпечує громадський спокій та виконує завдання найвищої складності», — звернувся до присутніх Григорій Пустовіт та побажав військовим мужності, витривалості та усього того, що допоможе виконати поставлені завдання.

Окрім того, за високий професіоналізм, активну громадянську позицію, сумлінне виконання службових обов’язків, а також з нагоди 5-ї річниці від дня створення Національної гвардії України було оголошено Подяку міського голови військовослужбовцям частини 1141.

На завершення заходу відбулось коротке богослужіння за участю військового капелана Олександра Вронського та урочистий марш військовослужбовців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: