19:30, 14 Вересня 2018

У Луцьку виявили порушення режиму роботи комп’ютерних клубів і закладів лотереї

За фактами адміністративних правопорушень винесли постанови на працівників закладів на вулицях Конякіна та Кравчука.

Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

В ніч з 13 на 14 вересня 2018 року робочою групою з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг щодо дотримання рішень Луцької міської ради від 20.04.2011 №9/23 “Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів” (зі змінами) та від 23.12.2008 № 33/5 “Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька” (зі змінами) було проведено рейд. Під час рейду перевірено 11 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг (в т. ч. комп’ютерних клубів, інтернет-кафе та закладів державних лотерей). Було виявлено три факти порушення режиму роботи комп’ютерними клубами та закладом державної лотереї, а також один факт порушення ч. 2 ст. 156 КУпАП – продаж пива на винос після 22.00 години у закладі ресторанного господарства.

Порушення зафіксовано працівниками управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

За фактами порушення норм законодавства було винесено три постанови у справі про адміністративне правопорушення за ст. 182 КУпАП на працівників інтернет-клубів (вул. Конякіна, 14, вул. Кравчука, 15 к) та закладу національної лотереї “Спорт-лото” (вул. Конякіна, 11), а також складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 156 КУпАП на продавця закладу «Пивко-Піца» (вул. Конякіна, 14).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: