17:29, 12 Вересня 2018

У Луцьку виконком дозволив перепоховати бійця на Алеї почесних поховань

Члени виконкому погодили перепоховання бійця на Алеї почесних поховань, що на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Про це стало відомо сьогодні, 12 вересня, під час засідання міськвиконкому.

Нагадаємо, дружина загиблого Лілія Лавренчук звернулася із проханням до міськради щодо перепоховання бійця на міському кладовищі Луцька. 

Лавренчук Юрій Васильович, 28 травня 1985 року народження, під час 1-ї хвилі часткової мобілізації був призваний на військову службу по мобілізації до складу 51 окремої механізованої бригади. Приймав безпосередню участь у зоні проведення антитерористичної операції. З серпня 2014 року Юрій не виходив на зв’язок з рідними. Відповідно до інформації штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України  значився, як зниклий безвісти в обліку військовослужбовців та цивільних осіб.

Тіло бійця ідентифікували 4 вересня 2018 року згідно з результатами судово-медичної експертизи. Останки тіла Лавренчука Ю. В. в листопаді 2015 року були захоронені на кладовищі села Парасковіївки Бахмутського району Донецької області.

Отож, комунальному підприємству “Луцький спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” доручили забезпечити проведення перепоховання на Алеї почесних поховань міського кладовища та надання ритуальних послуг згідно з вимогами чинного законодавства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: