15:35, 12 Вересня 2018

На луцькому кладовищі перепоховають загиблого під Іловайськом бійця

Дружина загиблого Лілія Лавренчук звернулася із проханням до міськради щодо перепоховання бійця на міському кладовищі Луцька. 

Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому.

Лавренчук Юрій Васильович, 28 травня 1985 року народження, під час 1-ї хвилі часткової мобілізації був призваний на військову службу по мобілізації до складу 51 окремої механізованої бригади. Приймав безпосередню участь у зоні проведення антитерористичної операції. З серпня 2014 року Юрій не виходив на зв’язок з рідними. Відповідно до інформації штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України  значився, як зниклий безвісти в обліку військовослужбовців та цивільних осіб.

Відповідно до Постанови про індентифікацію особи  слідчого управління Головного управління національної поліції у Волинській області від 04.09.2018 тіло Лавренчука Юрія Васильовича ідентифіковали згідно з результатами судово-медичної експертизи. Останки тіла Лавренчука Ю. В. в листопаді 2015 року  були захоронені на кладовищі села Парасковіївки Бахмутського району Донецької області.

Отож, комунальному підприємству “Луцький спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” доручать забезпечити проведення перепоховання на Алеї почесних поховань міського кладовища та надання ритуальних послуг згідно з вимогами чинного законодавства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: