14:37, 25 Серпня 2018

У Луцьку відкрили першу фотовиставку, присвячену дітям з ДЦП

24 серпня 2018 року в Центральному парку ім. Лесі Українки відкрили фотовиставку «З незалежністю в серці». На світлинах зображені 13 луцьких сімей, у яких ростуть діти, що мають дитячий церебральний параліч (ДЦП). Фотосесії, що стали основою виставки, були відзняті п’ятьма луцькими фотографами: Лідією Кожевніковою, Тетяною Володченко, Юрієм Бочко, Юрієм Косюком та Анастасією Хмарук.

Організатором виставки виступила новостворена громадська організація «Кольорова капустинка», сформована з батьків-активістів, у родинах яких є діти з ДЦП. Експозиція покликана звернути увагу лучан на проблеми, з якими стикаються такі діти та їхні родини, та заявити про те, що дана категорія людей існує в місті та потребує розуміння, уваги й поваги.

«Ця виставка є одним із перших заходів «Кольорової капустинки», проте у нас – амбітні плани. Я не боюся так казати, оскільки бачу, що за такий короткий час, протягом місяця-двох, коли ми почали активно залучати небайдужих людей до цього проекту, нас стало немало і ми бачимо мету, до якої вже почали йти. А мета наша – створення безпечного та щасливого майбутнього наших дітей, і не лише дітей з ДЦП, а й усіх, кому близькі наші цінності й ідеали», — сказала Іванна Соха, ідейна натхненниця й засновниця «Кольорової капустинки».

«Спочатку ми не знали, що з цього вийде, чи захоче він фотографуватися, як це все буде, та коли фотограф розпочав фотосесію, сумніви розвіялися, настільки природно та невимушено це вийшло. І от зараз ми тут, на відкритті! Емоції переповнюють! Тепер я вірю, що є люди, яким не байдуже, з якими ми можемо боротися за щастя наших дітей», — поділилася враженнями Наталія, мама Влада, активістка організації.

Партнери акції: Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, рекламно-виробнича компанія «Графіт», рекламне агентство «Moloko Agency», агенція свят «Ендорфін», реаліті-шоу «Пігмаліон 3D», Центр іноземних мов «Мандарин».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: