14:20, 22 Квітня 2018

У Луцьку відбувся творчий звіт музичної школи № 1. ФОТО

У стінах Палацу культури міста Луцька сьогодні прозвучала насичена музична програма. Із творчим звітом виступили учні та вчителі Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Під час дійства глядачі мали можливість оцінити талановитість учнів та учителів школи, котрі приготували для гостей безліч номерів. Серед виконаних творів звучала класика, українські народні та сучасні світові мелодії.

Виступи музичних колективів та сольні номери артистів музичної школи вразили глядачів до самого серця, продемонструвавши майстерність та високий рівень підготовки.

Аби підтримати своїх дітей на захід завітали батьки багатьох учнів . Також сюди завітали представники Луцької міської влади: депутат міської ради, радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор департаменту культури Тетяна Гнатів та начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська.

Під час заходу представники батьківського колективу виразили щиру подяку педагогічному колективу школи та усім, хто забезпечує та підтримує її діяльність. Окрема подяка прозвучала міській раді та її виконавчим органам. У свою чергу, директор Луцької музичної школи № 1 Ольга Чуріна висловила вдячність департаменту культури, у особі Тетяни Гнатів, за чуйність та опіку.

Із вітальним словом виступив також Ігор Поліщук. Подякувавши за чудовий концерт, він зазначив, що дуже цінує працю викладачів та директора музичної школи зокрема.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: