18:25, 05 Січня 2018

У Луцьку відбувся турнір з хокею «Золота шайба». ФОТО

4 і 5 січня 2018 року комунальний заклад “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради”, з метою організації змістовного та активного проведення дозвілля школярів під час зимових канікул та новорічно-різдвяних свят організував і провів традиційний турнір з хокею з шайбою “Золота шайба” на базі штучної ковзанки “Снігова королева” (вул. Чорновола, 3). У змаганнях брали участь сім команд (учасники 2000 р.н. і молодші) за місцем проживання з різних мікрорайонів міста.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Цей захід відбувся також в рамках проведення Всеукраїнських масових спортивних заходів “Спортивна зима”.

Дводенні перегони відзначилися захоплюючими, цікавими в комбінаційному плані та жорсткими поєдинками за кожне очко. Більшість учасників турніру демонстрували високу майстерність та справжній бійцівський характер.

За результатами дводенної напруженої боротьби переможцями стала команда “Олімпія”, друге місце – “Стріла”, третє – “Білий м’яч”.

По закінченні змагань директор комунального закладу “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради” Наталія Назарук нагородила переможців та призерів дипломами та солодкими подарунками.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: