23:25, 06 Травня 2019

У Луцьку відбувся концерт-презентація збірки Олега Каданова. ФОТО

«Не я, а той»: в Луцьку відбувся концерт-презентація збірки Олега Каданова.

Про це повідомляють організатори.

Харківський музикант і поет Олег Каданов презентував в Луцьку свою дебютну збірку «Не я, а той». Захід відбувся 3 травня в РЦ «Промінь».

Олег Каданов у колі поціновувачів музики відомий в минулому як лідер гурту «Оркестр Че», а нині – учасник колективів «Мантри Керуака» та «Лінія Маннергейма». А з 2018 року літературна сфера активно обговорює його збірку «Не я, а той». Книга вийшла у видавництві «Vivat» і того ж року була визнана одним із 15 найкрасивіших видань міжнародної виставки «Книжковий Арсенал» в Києві завдяки колажу, створеного художником Дмитром Фенічкіним.

Під час концерту-презентації Олег Каданов виконував акустичні версії пісень «Оркестру Че» та «Мантрів Керуака», а також сольні композиції, у текстах яких присутні вгадували вірші Сергія Жадана і самого Олега. Хоча музикант востаннє був в Луцьку 2014 року, усі активно підспівували, а наприкніці заходу розкупили книги й брали автографи.

Не забув Олег Каданов запросити слухачів на Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера», в якому він візьме участь спільно з Сергієм Жаданом та Євгеном Турчиновим у складі гурту «Лінія Маннергейма». Відбудеться фестиваль 4-6 жовтня в Луцьку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: