21:07, 29 Січня 2018

У Луцьку відбувся флешмоб пам’яті Героїв Крут. ФОТО

У понеділок, 29 січня, майже дві сотні лучан зібралися на центральній площі міста задля того, аби вшанувати пам’ять Героїв Крут.

«Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» спільно з НСОУ «ПЛАСТ», ГО «ВМР «Національний Альянс» та «Молодіжний центр Волині» організували на Театральній площі міста Луцька флешмоб: юнаки, уражені ворожими «пострілами», падали додолу під час того як диктор зачитував імена загиблих у бою під Крутами. Ця акція символізує пам’ять про героїчний вчинок вояків-студентів, які віддали свої життя заради Незалежної України, – повідомляє прес-служба Луцького ЦНПВ .

Після цього усі присутні вшанували пам’ять Героїв Крут хвилиною мовчання.

Згодом учасники акції підпалили тризуб – символ боротьби за Україну, та виконали державний гімн.

«Ми пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя, боронячи Україну. Події, які відбулися сто років тому відбуваються і зараз: як і сто років тому гинуть молоді хлопці. У цей час необхідна мобілізація усього народу, потрібне розуміння того, що боротьба триває, і ми повинні діяти тут і зараз», – зазначив директор «Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» Богдан Бальбуза.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: