18:10, 22 Квітня 2018

У Луцьку відбувся флеш-моб на підтримку визнання української автокефалії. ФОТО. ВІДЕО

Молебні на закликання помочі Святого Духа перед початком усякого доброго діла відправили в церквах Волині за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, визнаної Вселенським Патріархом Варфоломієм. Спільні молитви провели в неділю 3-тю після Пасхи.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ КП.

У Луцьку, в кафедральному соборі Святої Трійці, Божественну Літургію зі спеціальними молитовними проханнями та молебень очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. 

У Богослужінні взяв участь голова ОДА Олександр Савченко.

Виголошуючи проповідь, архієрей зазначив, що ці дні пасхальної радості сповнені ще й хвилюваннями церковного життя, і, що, сьогодні ми посилено молимося, аби мати євхаристійне єднання з усією православною спільнотою та об’єднання усіх православних українців в одній Церкві. До вірних також звернувся очільник області.

Пізніше на Театральному майдані відбувся флешмоб на підтримку визнання української автокефалії. У заході зокрема взяв участь декан собору протоієрей Микола Нецькар із парафіянами, представники УАПЦ та громадськості. Після виступів учасники спільно виконали духовний гімн України «Боже, великий, єдиний».

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: