20:13, 12 Січня 2018

У Луцьку відбувається фестиваль вертепів «З Різдвом Христовим!». ФОТО

Сьогодні, 12 січня, у Палаці культури міста Луцька колективи навчальних закладів, громадських організацій відроджували традиції вертепного мистецтва у рамках XІХ міського фестивалю вертепів “З Різдвом Христовим!”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Цей фестиваль входить у цикл заходів, що відбуваються у місті з нагоди новорічно-різдвяних свят.

Пригадати лучанам та гостям міста старовинні українські традиції та обряди допомогли театральна студія «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька, колективи дошкільних закладів культури «Мальва» (ДНЗ №21) та «Домісолька» (ДНЗ №20), учні загальноосвітніх шкіл № 11-колегіум, 13, 15, 17, 19, 23, навчально-виховного комплексу № 9 та № 26, гімназії №21 ім Михайла Кравчука, вихованці недільної школи Свято-Покровського храму.

Завітав на захід секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

“У нас в Луцьку живуть люди, які цінують народні традиції, які вивчають забуті пласти культури. Приємно сьогодні бачити, що на сцену виходять діти і молодь, які знають усі тонкощі й особливості вертепу. Вони люблять свої традиції, розвивають їх. Дякую усім, хто організовує дітей та молодь до вивчення своєї історії, своїх традицій. Саме спираючись на своє коріння, на фундамент, який закладали наші діди і прадіди, ми можемо будувати сьогоднішню і завтрашню Україну”, – зазначив Григорій Пустовіт та привітав учасників фестивалю зі святами, побажав їм сповна розкрити свої таланти.

Висловив слова вдячності тим, хто прийшов підтримати учасників цього прекрасного конкурсу, який став традицією нашого міста, і побажав, щоб усім щастило.

Учасники фестивалю отримали дипломи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: