14:48, 08 Січня 2018

У Луцьку відбулося святкове Різдвяне богослужіння. ФОТО

7 січня 2018 року православна громада Свято-Покровського храму міста Луцька зібралась на святкове Різдвяне Богослужіння, щоб зі спільною молитвою розділити радість великого Народження Спасителя нашого Господа Іісуса Христа. Численні віряни вітали керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, котрий очолив цього ранку Божественну літургію.

Про це повідомляють на сайті Волинської єпархії УПЦ.

Цього дня свої вітання клірикам єпархії та віруючим Української Православної Церкви висловили також представники влади. На Богослужінні побували перший заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Степанцов та радник в. о. Луцького міського голови Ігор Поліщук. Обидва особисто привітали зі світлим святом Різдва Христового владику Нафанаїла та звернулись з найкращими побажаннями до присутньої громади.

Архіпастир подякував за радість розділеної молитви кожному з тих, хто прийшов у цей великий для християн день до храму та побажав усім присутнім миру і заступництва перед Господом, бо Різдво Христове – це свято надії на спасіння, подароване нам з волі Всевишнього.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: