13:27, 30 Квітня 2019

У Луцьку вчитимуть «пояснювати на пальцях» складні та важливі для розвитку суспільства речі

Лучан та гостей міста запрошують на презентацію проекту “Абетка реформ”.

Подія відбудеться у суботу, 4 травня.

Протягом останніх років тема реформ звучала в ЗМІ, соцмережах та просто на вулиці чи не щодня. Одні говорять про успіхи, інші висловлюють своє розчарування, а деякі просто не відчувають змін, насправді не розуміючи, у чому ж вони полягають.

Чому взагалі реформи (читай – зміни) потрібні? І як же говорити про них зрозумілою та доступною мовою?

Сергій Горовенко з “Абеткою реформ” поділиться історією проекту, який запропонував новий підхід до вирішення цієї проблеми.

У рамках заходу відбудеться презентація “Абетки реформ” – ілюстрованої книжки для дітей та дорослих, де про реформи говорять простою мовою у вигляді казок, коротких історій та зрозумілих пояснень.

Навіщо говорити про реформи дітям? Чому навіть незначні зміни є важливими? Як пояснити складні речі так, щоб це зрозумів кожен?

Відповіді на ці та інші питання, а також друкований примірник “Абетки реформ” можна буде отримати вже 4 травня о 19:00 у Молодіжному центрі Волині.

Запрошують усіх, хто працює з дітьми, у кого є (або ж тільки у планах) свої діти або ж будь-кого, кому не байдужі теми змін в Україні. Після заходу охочі зможуть навчитись «пояснювати на пальцях» складні та важливі для розвитку суспільства речі.

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації за посиланням.

Довідково: “Абетка реформ” – проект, створений випускниками Відкритого університету реформ (освітнього проекту Реанімаційного Пакету Реформ та Центру демократії та верховенства права) за підтримки Швеції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: