18:42, 05 Лютого 2019

У Луцьку триває збір коштів на гуманітарний центр у Волновасі

Гурт «Лісапетний батальйон» дав благодійний концерт у Луцьку, під час якого збирали гроші на зведення гуманітарного центру при храмі Святителя Миколая Чудотворця у Волновасі.

Про це повідомляє Волинська єпархія ПУЦ.

Збором коштів займається благодійний фонд «Волинь 2014», який раніше залучав пожертви на спорудження волноваської церкви.

У рамках дійства у Волинському обласному академічному муздрамтеатрі імені Т. Шевченка, де також виступив гурт народної музики «Терлич», вдалося зібрати близько 200 тисяч гривень.

В грудні 2016 р. владика Михаїл освятив місце під будівництво церкви. У травні 2017-го відбулося закладання капсули, яка мала вигляд ключа із зображенням Луцького замку, на місці побудови церкви Святителя Миколая Чудотворця.

Згодом відбувся процес зібрання коштів для будівництва, які збирали на Волині та Донбасі.

22 травня 2018 р., у день перенесення мощей святителя i чудотворця Миколая та річницю загибелі на цьому місці волинських бійців, митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення храму.

Церкву, яка уже діє, очолив душпастир із нашого краю – ігумен Макарій (Дядюсь).

Тепер триває збір коштів для будівництва гуманітарного центру при парафії, що допомагатиме постраждалим під час бойових дій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: