21:36, 26 Жовтня 2018

У Луцьку триває фестиваль анімації «Задзеркалля». ФОТО

Прихильники анімації, дизайну, сценаристи та просто креативні люди із різних куточків України зібралися на фестиваль анімації «Задзеркалля».

Відкриття фестивалю відбулося у п’ятницю, 26 жовтня у розважальному центрі «Промінь».

Аби повністю зосередити увагу гостей на основних акцентах першого дня, дійство проводили одночасно на двох локаціях – у лекційній залі РЦ (1-й поверх) та у галереї (4-й поверх).

У той час, поки на одному кінці «Променя» набиралися досвіду теоретичного та занотовували цитати відомих спікерів, на іншому презентували українську та міжнародну програми конкурсної анімації «LINOLEUM».

«Спочатку, коли увімкнули роботи конкурсантів «Лінолеуму» і вимкнули світло – стало трохи не по собі. Ці відео – не те, чого я чекала, це щось набагато краще. Спершу дивне і незрозуміле, потім все більш інтригуюче, а тоді ти просто диву даєшся, наскільки обдарованими і креативними можуть бути люди. Круто. Дякую організаторам за можливість пережити такі емоції», – прокоментувала гостя «Задзеркалля» Анастасія Лозовська.

Організатори тільки й раді таким відгукам, адже мета проведення фестивалю полягає не лише у знайомстві з безпосереднім процесом створення мультфільмів, а й у пропагуванні анімаційного мистецтва.

Окрім створення мультфільмів, говорили також про авторські права та їх порушення (лектор – Андрій Атаманчук), про те, як перетворити ілюстрацію на анімацію (Ганна Рибак) і те, як виготовляти декорації для створення мультфільмів та роликів (Роман Дзвонковський).

Другий день «Задзеркалля» стартує завтра, 27 жовтня об 11:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: