16:10, 30 Травня 2018

У Луцьку – свято професійно-технічної освіти

На Волині функціонує 20 закладів професійно-технічної освіти. Відтак сьогодні, 30 травня 2018 року, на Театральному майдані міста зібралися учні ПТЗ, аби продемонструвати свої роботи та навики. До свята професійно-технічної освіти долучився й голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко та його заступник Світлана Мишковець.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, за словами керівника найвищої виконавчої гілки влади в області, щороку налічують близько 6 тисяч випускників закладів профтехосвіти краю. З них – більше 80 % одразу ж знаходять роботу за обраною спеціальністю. Натомість 10 % вступають до вищих навчальних закладів. Це досить хороший показник, зважаючи на складну політичну ситуацію в країні. Тим не менше, на Волині активно працюють над модернізацією матеріально-технічної бази, яка є фундаментом при отриманні будь-якої професії.

“Шановні учні закладів профтехосвіти, а в перспективі досить відомі майстри різних професій. Сьогодні саме ви є золотим фондом нашої держави та Волинської області зокрема. Приємно бачити живі, допитливі та радісні очі. Адже на виставці представлені найкращі ваші досягнення та роботи і це не може не радувати. Тож хочу побажати всім міцного здоров’я, жаги до навчання, натхнення і просто оптимізму. Вірте в те, що будь-яка цеглина, яку ви заклали у вигляді першої професії, знадобиться вам в майбутньому житті, ким би ви не стали. Бо коли людина вміє щось робити руками – то це перспектива, це ваш хліб”, – зауважив Олександр Ілліч.

Разом із тим, голова облдержадміністрації наголосив, що нині важливо не лише навчити молодого спеціаліста, а, в першу чергу, запропонувати йому належні умови праці та відповідну заробітну плату. Аби молодь України залишалася працювати і будувати «нову» державу. Тож не дивно, що заклади середньої освіти активно співпрацюють із центрами зайнятості. До слова, їх представники були присутні й сьогодні на Театральному майдані.

Окрім того, Олександр Савченко оглянув вироби та продукцію учнів усіх професійно-технічних закладів Волині, що були представлені на виставці, поспілкувався з їх керівниками та поділився власним життєвим досвідом.

Опісля ж розпочався святковий концерт та торгівля смаколиками, напоями, виробами із дерева, лози, бісеру тощо. Адже волинська земля дійсно багата талантами та працьовитими людьми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: