10:45, 16 Травня 2019

У Луцьку студенти випробували окуляри, які імітують алкосп’яніння. ФОТО

Учора, 15 травня, відбулася зустріч патрульних зі студентами одного з факультетів Східноєвропейського Національного університету ім. Лесі Українки, інспектори говорили зі студентами про безпеку на автошляхах, безпечну експлуатацію транспортних засобів серед молоді, а також про відповідальність, яка передбачена за порушення правил дорожнього руху.

Про це повідомили патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Студенти переглянули відеоролик про вплив алкоголю на організм людини, та які наслідки цього впливу безпосередньо для водія транспортного засобу.

Також, студенти мали можливість випробувати унікальний засіб для профілактики керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння – спеціальні окуляри «Drunk Busters». Ці окуляри імітують візуальне сприйняття світу очима нетверезого водія, вони спотворюють зір подібно до того, як це робить алкоголь, потрапляючи до організму людини, їх перевагою є те, що люди, які їх надягають, можуть усвідомити, наскільки уповільнюється та викривляється їхнє світосприйняття. І, знявши окуляри, людина відразу може порівняти ці відчуття, відповідно, зрозуміти, що сідати нетверезим за кермо – злочин з жахливими наслідками.

Кожен поділився своїми враженнями та зробив для себе певні висновки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: