20:06, 04 Квітня 2019

У Луцьку спортивний клуб «GARDA» вперше провів турнір серед дітей із бразильського джиу джитсу. ФОТО

У Луцьку на останніх березневих вихідних у спортивному клубі «GARDA» вперше за п’ятирічну історію існування організації провели турнір серед дітей із бразильського джиу джитсу GARDA BJJ Cup.

Про це повідомляють організатори.

Клубний турнір був проведений з метою підготовки дітей-початківців для виступу на всеукраїнських змаганнях. А також з ціллю підняти їхній рівень мотивації та впевненості в собі й дати перший корисний змагальнй досвід.

Це були перші клубні змагання закритого типу. Турнір став можливим через те, що дитячий колектив спортклубу став численний.

«Раніше не було достатньо дітей, щоб провести клубний турнір» — пояснює головний тренер клубу «GARDA» Михайло Савчук.

Загалом участь у турнірі взяло близько 70 дітей. Вікова категорія учасників — 8-14 років. Змагання проводили за правилами IBJJF (Міжнародна федерація Бразильського джиу джитсу).

«Для більшості з цих дітей це були перші серйозні змагання. Метою отримання цього змагального досвіду є те, щоб навчити дитину долати хвилювання, вміти діяти у стресових ситуаціях та зміцнити віру в свої сили. Для нас важливим є психологічний стан наших вихованців. Тому ми приділяємо велике значення як фізичні та технічній , так і психологічній підготовці наших маленьких бійців», — детальніше пояснює Михайло Савчук.

Проведений турнір показав результат, досягнутий маленькими бійцями клубу «GARDA» за майже рік інтенсивних тренувань. Незважаючи на малозначність цих змагань, турнір був організований у тому ж форматі, що й національні чемпіонати (з використанням необхідних технологій, залученням суддів тощо).

«GARDA — це спортивний сімейний клуб. В якому займаємось я, мій чоловік і наші дітки. Дуже кваліфіковані тренери. Особливо мені сподобалось їх гарне відношення  до учнів. Завжди дають хороші настанови діткам. На змаганнях наші дітки зайняли призові місця. Дякую за гарну підготовку наших дітей. Хочу особисто подякувати тренеру Михайлу», — ділиться думками мама двох малих бійців клубу Вікторія Санакоєва.

«Змагання організовані професійно. Діти показали гарний рівень підготовки. Взаємоповага, доброзичливість в дитячому колективі — однозначно заслуга тренерів», — підсумовує батько бійця клубу Андрій Лукашук.

Традиційно клуб «GARDA» дякує за постійну підтримку Вікторії Шляхтич (компанія «AWG Карс»), Юлії Риковській (компанія «WEST AUTO HUB»), Олексію Шмігелю,  родині Маковських.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: