13:16, 23 Січня 2019

У Луцьку шукають перевізників на два маршрути

Оголосили конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 17 та № 17а.

Про це йшлося сьогодні, 23 січня, під час засідання міськвиконкому.

Конкурс оголосили у зв’язку із наближенням закінчення терміну дії договорів на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами № 17 ( договір діє до 25. 05. 2019) та № 17а  (договір діє до 28. 04 .2019).

На маршрут № 17 «Центральний ринок – Завокзальний ринок» ( Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Карпенка-Карого, Конякіна, Гордіюк, Відродження, Рівненська, Київський  майдан, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Глушець (місце міжзмінного відстою на вулиці Ковельській перед поворотом на вулицю Глушець) потрібно шість автобусів, розрахунковий інтервал руху в години «пік» – дев’ять хвилин.

На маршруті № 17а «Центральний ринок – Завокзальний ринок» (Глушець, Паркова, Волі, Київський майдан, Рівненська, Відродження, Конякіна, Гордіюк, Карпенка-Карого, Соборності, Перемоги, Василя Мойсея, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Глушець (місце міжзмінного відстою на вулиці Ковельській перед поворотом на вулицю Глушець) такі ж умови, як на маршрут № 17.

Документи прийматимуть до 13:00 18 лютого. Конкурс відбудеться 5 березня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: