13:12, 14 Квітня 2018

У Луцьку «Шпилясті кобзарі» довели, що бандура – це круто. ФОТО

У п’ятницю, 13 квітня, в торгово-розважальному центрі “ПортCity” відбулося Великоднє свято. Хедлайнерами заходу стали талановиті музиканти з гурту «Шпилясті кобзарі».

Про це повідомляють організатори.

Протягом для на арені розваг “GeneratorCity” для гостей “ПортCity” було чимало розваг: анімаційна програма для дітей, майстер-класи, ярмарок виробів ручної роботи та багато іншого.

Увечері ж розпочалася концертна програма. Першими на сцену вийшли музиканти з гурту «TakaBanda» (колишній колектив «Такаладба») з запальною кавер-програмою. Зі сцени лунали добре відомі хіти, як для старших, так і для молодшого покоління.

Подарунком до Великодня від “ПортCity” став виступ бандуристів «Шпилясті кобзарі». Хлопці популяризують український народній інструмент – бандуру, надаючи музиці нових барв. Так, вони виконують світові хіти й українські пісні у новій обробці.

Зі сцени по-новому зазвучали «Несе Галя воду», «Я піду в далекі гори», «Ой у вишневому садку» та багато іншого. Вони використовують різні стилі музики, тож іноді в обробці пісня здається дійсно іншою.

«Бандура – це круто», – саме під таким гаслом відбувся увесь концерт. Глядачі не стримували емоції, дарували шквал оплесків, танцювали аркан та, звісно, викликали «на біс». До речі, поверталися хлопці двічі.

Насамкінець «Шпилясті кобзарі» зробили селфі з шанувальниками, а опісля роздавали автографи, тож ледь не спізнилися додому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: